Mašina za niski dim LGBG-3000
0,00 KM
Nema na stanju
Profesionalna usluga i sigurna kupovina:
Sigurna kupovina:
Kategorija:
Podjeli:
Snaga: 3000W
Kontrola: DMX-512 i vremensko podešavanje
Rezervoar: 10 litara
Izlaz za dim: 25000 Cuft / Min
Distanca: 8-10 metara
Napajanje: AC 110V, 220V 50/60Hz
Težina: 23.8kg
Dimenzije: 860 x 450 x 580mm